Názory k článku

K tomuto článku můžete přidat pouze jeden svůj názor. Na názory ostatních je možné reagovat samostatnými příspěvky. Další podrobnosti...
jito  |  21. 12. 2011 19:17  |  Microsoft Windows 7 Opera 9.80

Za 20 tisíc si nedovedu představit,co by to zařízení mělo umět....

lol to jsou idioti.vlepit tam Windows ... kdyby tam dali Linux tak je to nejméně o 3000 Kč levnější

,,Tak dlouho se chodí s Acerem do práce, až se víko utrhne.''

Nargon  |  21. 12. 2011 19:35  |  Microsoft Windows 7 Opera 9.80

Tohle bude imho uplne normalni PC, ktery bude mit jen specialni "ovladaci" software. A ten soft proste bude jen zapinat ty jednotlive aplikace jako je prehravac, prohlizec atd. Nebo tyhle prvky mozna budou integrovane uz v tom softu, to zas velkej rozdil neni. Jen by me zajimalo co je mysleno tim ze to neni "kompletni pocitac" Pokud vim tak windows potrebuji celkem kompletni pc (desku, procesor, pamet, disk, grafiku) pro svou funkci. Tak nevim co tam chteji osidit aby to nebyl komplet pc.

Je to skvělý nápad a komplexní řešení zahrnující mj. třeba telemedicínu. Existuje to již více než 5 let jako projekt s participací významných firem (Microsoft, Samsung, T-mobile atd.) V současnosti se mobilní služby prosazují skrze velké hráče jako je Google, Microsoft, Apple a ty podobná řešení nabízejí nebo brzy nabídnou s mnohem větší podporou a provázaností. Homebrain je dítě malé české firmy a konkrétně třeba Microsoft jako participant projektu půjde jistě vlastní cestou. Možná se zde dobře inspiruje. Zde tedy s tímto řešením nelze konkurovat. Je snad možné se nechat koupit. Pochybuji ale, že budou mít velcí hráči zájem. Bohužel mám pocit, že tento skvělý český projet skončí v propadlišti IT dějin.

Dannero  |  21. 12. 2011 19:55  |  Linux Chrome 14.0.835.202

vypadá to jako normální PC s ořezaným Windows a jednou aplikací která funguje jako interface mezi Windows a dálkovým ovládáním.Podle mě by se na takové aplikace hodil spíš linux, hlavně proto že je tam možnost poskládat si neomezeně systém přímo na míru dané aplikace.

chytraknactvrtou  |  21. 12. 2011 21:24  |  Microsoft Windows Vista Opera 9.80

mají blbě ovladatelný web stavěný na efekt
tak snad ten přístroj za ty prachy bude něco lepšího, i když těžko

Myslím, že moc šancí nemá. Dnes skoro každý firmware TV je fakticky většinou nějaký Linux a pomalu se přidávají funkce na prohlížení obsahu z externího USB zdroje nebo už někteří chytřejší výrobci TV dělají přímo v nich přístup na web a pár vybraných stánek a aplikací (aspoň Skype a pod.). Tendence je jasná přes TV plnohodnotně na web.
Přitom se ukayuje jako nejslabší článek dálková ovladač a tak se začíná objevovat ovládání mobilem - u dotykových smartfonů to logika věci přímo nabízí ...

Druhá cesta jsou mezi TV a přípojku na net vložená zařízení - od prostinkého WD TV přes komplikovanější až po plný počítač. A nabízet dnes omezené zařízení za cenu vyšší než např. zmiňovaný mac mini je směšné - to by to musel být jo sakra vymakaný a user friendly software. Ovšem je-li to jako jejich web pak bych si do takového projektu nepřisadil.

Sice hezký pokus, ale u mě nemá teda žádnou šanci... A mají úplně hrozně nepřehledný stránky. Když by radši někdo vzal třeba beagleboard nebo jinou novější co má ARM Cortex A-9 udělal na to svoje GUI co umí to samé tak by to bylo super a cena by mohla být třetinová...

cabman  |  22. 12. 2011 09:37  |  Microsoft Windows XP IE 8.0

O kousek niž je recenze na "Lenovo IdeaCentre Q180", které vyjde na 7k. Dát 11k za ovladač a pochybbné webové rozdraní je trochu na hlavu.

tofi  |  22. 12. 2011 11:14  |  Microsoft Windows XP Firefox 9.0

Neumi ani prehrat Blu-ray, to uz je lepsi PS3 za 1/3 ceny
Můj názor

Zasílat názory e-mailem na adresu: Zasílat názory