Gmail místo Outlooku pro 1 300 000 australských studentů

MIS přinesl zprávu, že pro 1 300 000 australských studentů se připravuje přechod z poštovního klienta Outlook na službu Gmail v Google Apps. Podle Pooh.cz  tak končí jedna z největší instalací Outlook/Exchange, která trvala čtyři roky a stála australské školy 33 milionů australských dolarů. Google Apps bude v provozu již koncem roku 2008 a předpokládané náklady na tříletý provoz by měly být jen 9,5 milionu australských dolarů , tedy téměř třetinové. Přitom se studentům zvýší kapacita jejich schránek téměř dvěstěnásobně, dosud totiž měli pouhých 35 MB... Podle našich informací připravuje migraci na Google Apps a Gmail pro své studenty také několik fakult českých universit a největší připravovaná školní implementace by měla mít 15 000 uživatelů.


X

Doporučit článek

Vaše jméno:

Váš e-mail:

E-mail adresáta:

Komentář:

kontrolní kód

Odeslat


celkem 18

Poslední komentáře Komentáře

Re: Nevim nevim Rudolf Dvořáček 26. 6. 2008 9:02
Re: Nevim nevim Rudolf Dvořáček 26. 6. 2008 9:01
Re: Nevim nevim bubla 25. 6. 2008 23:39
nechápu proč přešli... Lukasox 25. 6. 2008 20:26
Re: Nevim nevim duxford.cz 25. 6. 2008 13:05
Přidat příspěvek Zobrazit vše


Další podobné články

Google se naučil chápat význam slov

Google se naučil chápat význam slov

Google představil svůj vylepšený vyhledávač. Rozumí významům slov, takže by mohl brzy nabídnout to, co umí třeba Siri od Applu. Zatím to ale bude fungovat jen v zámoří.

18. 5. 2012  |  Čížek Jakub  |  12

Tokijští vědci sestrojili neskutečně rychlé „Wi-Fi“

Tokijští vědci sestrojili neskutečně rychlé „Wi-Fi“

17. 5. 2012  |  Čížek Jakub  |  4
Podívejte se na 3D modely stadionů pro Euro 2012

Podívejte se na 3D modely stadionů pro Euro 2012

17. 5. 2012  |  Čížek Jakub  |  1
Nenápadná hra Googlu vás naučí lépe vyhledávat

Nenápadná hra Googlu vás naučí lépe vyhledávat

15. 5. 2012  |  Polesný David  |  4
Brýle Google Glass jsou patentované
TIP!

Brýle Google Glass jsou patentované

Google získal patenty na design (prý) revolučních brýlí Glass. Samotné patenty nepopisují jejich funkční výbavu, ale věnují se pouze konstrukci. Firma ji znala už loni v říjnu.

15. 5. 2012  |  Čížek Jakub  |  3

Tlačítko +1: jak ho využít ve webové analytice

Tlačítko +1: jak ho využít ve webové analytice

Pro běžného uživatele je tlačítko +1 možností, jak přátelům doporučit nějaké místo na webu. Pro provozovatele webů se ale stává mnohem cenějším nástrojem.

13. 5. 2012  |  Navrátil Martin

Google získal první řidičák pro autopilota

Google získal první řidičák pro autopilota

11. 5. 2012  |  Maliarov Michal  |  12

DEJTE NÁM TIP NA ČLÁNEK