» Poradna » Počítačové sítě

Nejde mi načíst seznam (od rána)

Funguje Vám dneska seznam.cz? Já se na něj nemůžu od rána (čtvrtek 5.6.2008) dostat, tak mě napadlo, jestli nemají nějaký výpadek. Čekám na důležitý email, na který musím obratem odpovědět, ale prostě se na seznam nedostanu a nedokáže to ani outlook. Včera večer to ještě šlo a také všechny ostatní stránky, které jsem zkusil otevřít, fungují. Zkoušel jsem to na dvou počítačích, jeden s Vistami, jeden s Win 2000, restartoval jsem je, restartoval jsem modem a pořád nic. Jo a připojuji se z Anglie, může toto mít nějak vliv?

Odpovědi na otázku

mně jede v pohodě

Me osobne seznam funguje. Nemuze ti to nejakym zpusobem blokova ISP?

Dostanes se tam pres IP adresu: 77.75.76.3 ... ? Jestli treba neni chyba na nejakym DNS serveru.

nedostanu

A kdyz das tracert www.seznam.cz , tak kde se ti kousne?

no jeste ze jede google.Jako pocitacoveho lajka jsem byl zaskocen slovickem tracert, ane nasel jsem si co by to mohlo byt. Otevrel jsem si prikazovy radek a tam napsal "tracert seznam.cz" a napsalo mi to, ze "Nelze prevest nazev ciloveho systemu seznam.cz na adresu IP". Zkusil jsem to i s prikazem "tracert www.seznam.cz", ale se stejnym vysledkem

Zkus jeste tracert 77.75.76.3

Tracert se seklo - fotka vysledku je na teto adrese taj.unas.cz ...

Tak to uz nevim, protoze me to na ten server telefonicy 84.16.8.226 na kterym jsi skoncil, bezi bez problemu.

Ale jinak to vypada na nejakej vypadek na strane seznamu smerem do zahranici.

Mně nejede taky. Na jednom kompu v pododě a na druhém mi to načte tuto adresu : guide.opendns.com ...
Neví někdo co s tím. Díky.

Antivir + spybot

OK i email.

hlásím, že ze San Francisca taky nejede a nevím co s tím-nejedou Novinky, Lidé, nic...

Funguje. A pořád (obnovuju celkem často)

Od rána mi taky nejede, a to jsem z česka, včera bez problému, dnes nic. Ale přes toto 77.75.76.3 mi najede. Kdoví kde je chyba.

ještě uprozorním, že najede jenom uvodni stranka s timto 77.75.76.3, email, novinky a podobne nenajedou vubec.

Zkuste tohle:
anonymouse.org ...
Ale nedoporucuju to pouzivat pro e-mail protoze vase jmeno a heslo muze prijit do rukou nekomu cizimu.

Pokud vam nepojede ani tohle tak pak vam uz asi nepomuze nic.
A pokud to pojede tak vam doporucuji najit nejaky cesky proxy server (idealne vytvoreny dobrym kamaradem) a ten pouzit pro prihlaseni na e-mail. Kamarad snad nezneuzije vase jmeno a heslo.

funguje, alespon teda se seznam nacetl, dostal jsem se i na novinky a muzu vyhledavat. Email jsem nezkousel. Ne ze by na nem bylo neco ke zneuziti, ale to cizich rukou me trochu vystrasilo.

Problem je ten ze to jde pres proxy server. Takze to neni prime spojeni Seznam - Vy, ale je to Seznam - Proxy - Vy
A prave na te proxine nekdo muze zjistit vase heslo a nejak to pouzit.

Ale jestli nutne potrebujete na mail, tak to klidne pouzijte a az seznam zase pojede, tak si zmenit heslo.

Mám úplně stejný problém . při zadání www.seznam.cz mi naskočí guide.opendns.com ...

Totéž, a připojuju se v ČR.

Já se připojuju z Rakouska a blbne to taky....

Okres Bruntál(moravskoslezský kraj) nejde to taky od rána a zrovna čekám duležitý email.sakra

V Kodani, Dansku nejede taky

mám úplně stejný problém. taky odedneška

Anglie - nejde se pripojit na seznam, spoluzaky, novinky, ... nic.

Mi seznam normálně jde...akorát mi občas blbne odesílání mailů-často to háže "interní chyba systému",což mě docela štve...a taky to občas znovu pošle třeba půl roku starýho maila a tak....měli by stím něco dělat

..no mě seznam jel...až do ted...Internal Server Error
The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.

Please contact the server administrator, helpdesk@seznam.cz and inform them of the time the error occurred, and anything you might have done that may have caused the error.

More information about this error may be available in the server error log.
ted mi to háže toto....a jelikož nejsem angličtinář.....a navíc nerozumím tomuů....moc nevím oč jde

Ostrava - opet zkousim, a opet beze zmen - vse funguje...

taky, nejede ani h..vno

Prave som skusil a zo Slovenska seznam fici uplne v pohode. Inak, asi by ste si mali zvykat - ked ho odkupi Mrkvosoft, tak uz castejsie nepojde ako pojde.

Tak jsem volal na technickou podporu Seznam.cz a mají spadlou nějakou konektivitu do ciziny na poskytovatele internetu v dané lokalitě a nabalujou se jim nato i čeští poskytovatele inernetu ja mám NOVERU ta mi nejde od rána a ještě to nikdo nehlásil na seznamu.Kdy to pujde nedokázal odpovědět.Tak jestly se mi tam smažou emaily z dneška tak budu pěkně nasranej.

Napiš login a heslo a já ti sem ten důležitej mail vykopíruju.

hahaha

na freemailoch typu seznam.cz nemas co ocakavat dolezite maily. Ked sa stane nieco taketo, tak dopadnes prave takto.

Nejde taky. Jen když připojím na přímo a ne přes router tak jde. Nevím čím to je.

Pokud používáte Router, tak internet připojte přímo a Seznam jde.

V Italii taky nejde,od rana to skousim

Tak ja jsem v Kanade a me to nejde taky. Na seznam se normalne dostanu. Kdyz si chci precist prispevek, tak si ho prectu taky, ale jak se chci prihlasit, tak mi to nejde a pise mi to, ze "server nenalezen". Asi nam nezbyva nic jineho nez kurna zase cekat, az to pujde.

Tak uz to jede.HURA

včera se to opravdu rozjelo . ale teď nevím jak komu, ale mě nejde dostat se na lidé.cz . zase pouze hlavní strana Seznamu