» Poradna » Programy

Firefox (3.0.12)-chybová konzole

Mám dotaz s prosbou o radu. Jaká je funkce chybové konzoly ve Firefoxu? Jak funguje?
P.S. Mám Windows XP Pof. SP 2. Děkuji předem za radu.

Odpovědi na otázku

Nijak zvláštně,sleduje pády a generuje o tom výpisy s popisem chyby.Nebo jestli myslíš "nouzový režim",ten funguje prostě tak,že se nenačtou žádné doplňky při startu

Děkuji za radu, myslel jsem jen chybovou konzoly v nástrojích Firefoxu, vypisuje varování a chyby,nevím co
s tím.Když je smažu a za okamžik přejdu z jiné stránky zpět na nástroje-chybová konzola jsou tam znovu
všechna varování a chyby jaké tam byly před smazáním.

Chybová konzola sleduje, nebo spíše "eviduje", protože s nimi nic dalšího nedělá, chyby navštěvovaných stránek. Obyčejný uživatel asi nepotřebuje vědět ani to, že existuje, ale webmasterům přijde vhod, protože jim pomáhá třeba vychytat bugy.

Díky za radu,přeji pěkný večer všem.