Toshiba Qosmio X305: výkonný notebook se čtyřjádrem

Hledáte výkonný notebook, který by se svým výkonem mohl rovnat desktopovým počítačům? Pak vás jistě zaujme nový notebook Qosmio X305 od společnosti Toshiba, který je vybaven čtyřjádrový procesorem a nadstandardním grafickým výkonem.

Toshiba_Qosmio_X305_01.jpg

Toshiba Qosmio X305-Q708 má 17" displej s technologií TruBrite a disponuje čtyřjádrový procesorem Intel Core 2 Extreme QX9300, který pracuje na frekvenci 2,53 GHz. Nemusíte mít obavy ani z nedostatku operační paměti, k dispozici jsou celkem 4 GB DDR3 pamětí s frekvencí 1 066 MHz. Data můžete ukládat na 320GB pevný disk nebo 128GB SSD.

Pokud si občas chcete zahrát i nějakou hru, můžete využít kromě integrované Nvidia GeForce 9400M především dvojici GeForce 9800M 512 MB zapojených do SLI. O kvalitní zvukový zážitek se stará čtveřice reproduktorů Harman Kardon se subwooferem, nechybí samozřejmě ani 1,3 MPix webkamera, WiFi či Bluetooth.

Externí monitor můžete připojit pomocí HDMI nebo DisplayPortu. Notebook je dodáván s operačním systémem Windows Vista Ultimate SP1, cena se pohybuje kolem 4 200 USD (přibližně 84 000 Kč s DPH).

Toshiba_Qosmio_X305_02.jpg

Zdroj: TechConnect Magazine


X

Doporučit článek

Vaše jméno:

Váš e-mail:

E-mail adresáta:

Komentář:

kontrolní kód

Odeslat


celkem 2

Poslední komentáře Komentáře

Re: Grafika dwbmb 22. 10. 2008 12:06
Grafika ProF3T 22. 10. 2008 10:50
Přidat příspěvek Zobrazit vše


Další podobné články

Clevo P270WM: šestijádrový notebook s dvěma GeForce GTX 580

Clevo P270WM: šestijádrový notebook s dvěma GeForce GTX 580

Před 5 hodinami  |  Javůrek Karel  |  5
Logitech Touch Mouse M600: dotyková myš s podporou gest

Logitech Touch Mouse M600: dotyková myš s podporou gest

Před 6 hodinami  |  Javůrek Karel  |  5
Best Buy v dotazníku uvádí 42″ Apple TV s cenou 35 tisíc korun

Best Buy v dotazníku uvádí 42″ Apple TV s cenou 35 tisíc korun

Před 7 hodinami  |  Javůrek Karel  |  7
Naprogramujte si vlastního robota nebo MP3 přehrávač

Naprogramujte si vlastního robota nebo MP3 přehrávač

Programovat dnes můžete ledascos počínaje webem a konče procesorem. V minulosti jsme vám ukázali pět programovatelných hodinek, nyní přichází vyšší robotická liga.

Před 21 hodinami  |  Čížek Jakub  |  5

IBM začalo vyrábět APU čipy pro AMD

IBM začalo vyrábět APU čipy pro AMD

Včera  |  Javůrek Karel  |  1

DEJTE NÁM TIP NA ČLÁNEK









Další weby Mladé fronty